Kontakt oss

Rudolf Steinerskolen i Oslo

Postadresse: Pb 25 – Hovseter, 0705 Oslo
Besøksadresse: Flyveien 2, 0770 Oslo

Barnebråten, 1.klasse: Arnebråtveien 112, 0771 Oslo.

Telefon: 21 08 22 00
E-post: post@rsio.no
Ansvarlig redaktør: Petter Moen petter.moen@rsio.no

Kart

Ansatte

Administrasjonen skoleåret 2023/24

Daglig leder
Petter Moen
E-post: petter.moen@rsio.no
Tlf. 988 98 427
Kontor i 2. etasje i Urbygningen

Ledere for barnetrinnet
Kristine Møller
E-post: kristine.moller@rsio.no
Tlf: 476 98 707
Kontor i Borgen

Ane Skjønsberg
E-post: ane.skjonsberg@rsio.no
Tlf: 476 98 704
Kontor i Borgen

Leder for ungdomstrinnet
Stephanie Nordrum
E-post: stephanie.nordrum@rsio.no
Tlf: 998 81 210
Kontor i 2. etasje i Urbygningen

Administrasjon
Cathrine Geelmuyden Ødegaard
E-post: cathrine.odegaard@rsio.no
Tlf: 21 08 22 00
Kontor i 2. etasje i Urbygningen

Cathrine Sommerstad 
E-post: cathrine.sommerstad@rsio.no
Tlf: 21 08 22 14
Kontor i 1. etasje i Borgen

Julie Sverdrup-Thygeson
E-post: julie.sverdrup-thygeson@rsio.no
Tlf: 21 08 22 00
Kontor i 2. etasje i Urbygningen

Linda Hansen
E-post: linda.hansen@rsio.no
Tlf: 21 08 22 06
Kontor i 2. etasje i Urbygningen

Veronica Jardine
E-post: veronica.jardine@rsio.no
Tlf: 21 08 22 19
Kontor i 2. etasje i Urbygningen

Til oversikt

Regnskap og foreldrebetaling

Julie Sverdrup-Thygeson
E-post: julie.sverdrup-thygeson@rsio.no

Lærere

For kontaktinformasjon til lærere klikk her.

Spes. ped. koordinatorer

Gro Sørby
E-post: gro.sorby@rsio.no
Tlf: 21 08 22 08
Kontor i Borgen.

Sosiallærer Barnetrinnet

Christina Næss Davy
E-post: Christina.davy@rsio.no
Tlf: 476 98 712
Kontor i Borgen.

Til oversikt

Skolehelsetjenesten

For barnetrinnet, 5. – 7. trinn: Elisabeth Berge

E-post: elisabeth.berge@bva.oslo.kommune.no 

Mobil: 404 07 748

Tilstedeværelse: Mandag, tirsdag, torsdag og fredag kl. 09:00-14:30. Onsdager kl. 09:00-12:00. Endringer kan forekomme.

For barnetrinnet, 1. – 4. trinn: Sandra Engedal Lunde 

Mobil: 477 87 076

Tilstedeværelse: Mandag og tirsdag, kl. 09:00-14:30. Onsdager kl. 09:00-12:00. Endringer kan forekomme.

E-post: sandraengedal.lunde@bva.oslo.kommune.no

 

For ungdomstrinnet: Helsesykepleier Marianne Westby Thorstad

E-post: marianne.westby.thorstad@bva.oslo.kommune.no

Mobil: 457 25 230

Tilstedeværelse: Onsdager kl. 09:00-12:00. Endringer kan forekomme. Ta kontakt på e-post eller telefon for timeavtale.

Kontakt oss digitalt:

Du kan finne helsekontaktene dine, se og avbestille timeavtaler og sende meldinger til skolehelsetjenesten på Helsenorge.no.

Kontakt oss digitalt på Helsenorge.no

Hjelpetelefoner og chattetjenester:

Trenger du noen å snakke eller chatte med? Her kan du ta kontakt anonymt på telefon, chat og epost:

https://www.reddbarna.no/her-kan-du-fa-hjelp/

Til oversikt

Tannhelsetjenesten

Rudolf Steinerskolen i Oslo står oppført under:
Tannklinikken Huseby
Sørkedalsveien 148, 3. etg.
E-post: huseby@hel.oslo.kommune.no
0754 Oslo
Tlf: 22 70 37 80

Til oversikt

Vaktmester

Wayne Williams
E-post: wayne.williams@rsio.no
Tlf: 998 76 762

Til oversikt