Kontakt oss

Rudolf Steinerskolen i Oslo

Postadresse: Pb 25 – Hovseter, 0705 Oslo
Besøksadresse: Flyveien 2, 0770 Oslo

Barnebråten, 1.klasse: Arnebråtveien 112, 0771 Oslo.

Telefon: 21 08 22 00
E-post: post@rsio.no
Ansvarlig redaktør: Petter Moen petter.moen@rsio.no

Kart:

Ansatte

Administrasjonen skoleåret 2022/23

Daglig leder
Petter Moen
E-post: petter.moen@rsio.no
Tlf. 988 98 427
Kontor i 2. etasje i Urbygningen

Ledere for barnetrinnet
Cecilie Nøstvik
E-post: cecilie.nostvik@rsio.no
Tlf: 21 08 22 04
Kontor i Borgen.

Gro E. Gulbrandsen
E-post: gro.gulbrandsen@rsio.no
Tlf: 21 08 22 07
Kontor i Borgen.

Kristine Ellingsve
E-post: kristine.ellingsve@rsio.no
Tlf: 458 19 496
Kontor i Borgen.

Leder for ungdomstrinnet
Stephanie Nordrum
E-post: trinnlederungdomstrinnet@rsio.no
Tlf: 998 81 210
Kontor i 2. etasje i Urbygningen.

Administrasjon
Cathrine Geelmuyden Ødegaard
E-post: cathrine.odegaard@rsio.no
Tlf: 21 08 22 00
Kontor i 2. etasje i Urbygningen.

Administrasjon
Linda Hansen
E-post: linda.hansen@rsio.no
Tlf: 21 08 22 06
Kontor i 2. etasje i Urbygningen.

Administrasjon
Veronica Jardine
E-post: veronica.jardine@rsio.no
Tlf: 21 08 22 19
Kontor i 2. etasje i Urbygningen.

Administrasjon
Cathrine Sommerstad 
E-post: cathrine.sommerstad@rsio.no
Tlf: 21 08 22 14
Kontor i 1. etasje i Borgen.

Til oversikt

Regnskap og foreldrebetaling

Accountor Bærum AS
May Eckhoff
E-post: may.eckhoff@accountor.no
Tlf: 23 20 92 15

Til oversikt

Lærere

For kontaktinformasjon til lærere klikk her.

Spes. ped. koordinatorer

Gro Sørby
E-post: gro.sorby@rsio.no
Tlf: 21 08 22 08
Kontor i Borgen.

Til oversikt

Skolehelsetjenesten

For barnetrinnet: Elisabeth Berge

E-post: elisabeth.berge@bva.oslo.kommune.no 

Mobil: 457 22 325

Tilstedeværelse: Mandag, tirsdag, torsdag og fredag kl. 09:00-14:30. Onsdager kl. 09:00-12:00. Endringer kan forekomme.

For ungdomstrinnet: Helsesykepleier Marianne Westby Thorstad

E-post: marianne.westby.thorstad@bva.oslo.kommune.no

Mobil: 404 07 748

Tilstedeværelse: Mandag, tirsdag, torsdag og fredag kl. 09:00-14:30. Onsdager kl. 09:00-12:00. Endringer kan forekomme. Ta kontakt på e-post eller telefon for timeavtale. 

Helsesykepleier Marianne er tilgengelig på telefon for samtaler.

Hjelpetelefoner og chattetjenester:

Trenger du noen å snakke eller chatte med? Her kan du ta kontakt anonymt på telefon, chat og epost:

https://www.reddbarna.no/her-kan-du-fa-hjelp/

Til oversikt

Tannhelsetjenesten

Rudolf Steinerskolen i Oslo står oppført under:
Tannklinikken Huseby
Sørkedalsveien 148, 3. etg.
E-post: huseby@hel.oslo.kommune.no
0754 Oslo
Tlf: 22 70 37 80

Til oversikt

Vaktmester

Wayne Williams
E-post: wayne.williams@rsio.no
Tlf: 998 76 762

Til oversikt